ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:

Kreigs Brīns pēc sezonas otrā ERČ posma ir paslavējis tā organizatorus, sakot ka Rally Liepāja „ik gadu ir viens no labākajiem posmiem”.

Uldis Sesks, Liepājas domes priekšsēdētājs, atskatījās uz Rally Liepāja pēc veiksmīgās 2015. gada sezonas otrā ERČ posma norises.

ERČ Junioru čempionāta dalībniekis Ralfs Sirmacis kļuvis par Colin McRae ERC Flat Out Trophy ieguvēju Rally Liepāja.

FIA Eiropas rallija čempionāta otrais posms Rally Liepāja autosportistiem bija nopietns pārbaudījums, un braukšana mainīgajos laikapstākļos radīja problēmas pat pieredzes bagātākajiem rallija dalībniekiem. Uzvaru šajos sarežģītajos apstākļos izcīnīja Peugeot Rally Academy ekipāža Kreigs Brīns / Skots Martins.

08.02.2015

Pēc Rally Liepāja otrās dienas pirmajiem trīs ātrumposmiem pārliecinošā sacensību vadībā joprojām atrodas Kreigs Brīns / Skots Mārtins (Peugeot 208 T16), taču tempu kāpinājušas latviešu ekipāžas, un starp trīs ātrākajiem ielauzies Jānis Vorobjovs / Andris Mālnieks (Mitsubishi Lancer Evolution X).

08.02.2015

Vakar norisinājās pirmie pieci FIA Eiropas rallija čempionāta otrā posma Rally Liepāja ātrumposmi, pēc kuru veikšanas sacensību vadībā izvirzījies Kreigs Brīns ar stūrmani Skotu Martinu (Peugeot 208 T16), kuri tuvākos sekotājus – Sīmu Plangi / Mareku Sarapū (Mitsubishi Lancer Evo X) apsteidz par 1 min 23 sek. Trešajā vietā šobrīd ierindojušies Dominīks Butvils / Kamila Hellere (Subaru Impreza STI), kuri no Brīna atpaliek 4 min 4 sek.

07.02.2015

Pēc pirmajiem trim Rally Liepāja ātrumposmiem vadībā izvirzījusies ekipāža Kreigs Brīns / Skots Martins (Peugeot 208 T16), savukārt viens no sacensību līderiem Aleksejs Lukjaņuks / Jevhens Červoņenko (Ford Fiesta R5) uzvarēja pirmo ātrumposmu, taču jau nākamajā ātrumposmā viņi pieļāva kļūdu, nobrauca no ceļa un bija spiesti izstāties no rallija.

06.02.2015

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrā posma Rally Liepāja kvalifikācijas posmā ātrāko laiku uzrādīja Aleksejs Lukjaņuks ar stūrmani Jevgeņiju Červoņenko (Ford Fiesta R5), kuri tikai par 0,05 sekundēm apsteidza Kreigu Brīnu, kurš brauc kopā ar Skotu Martinu (Peugeot 208 T16). Trešais ātrākais bija ERČ pirmā posma uzvarētājs Kajetans Kajetanovičs ar stūrmani Jaroslavu Baranu (Ford Fiesta R5), kurš no kvalifikācijas uzvarētāja atpalika 1,52 sekundes.

06.02.2015

Rallija apmeklētāji, kuri vēl nav iegādājušies ieejas kartes jeb skatītāju komplektus, to var izdarīt īpaši izveidotā tirdzniecības punktā, kas svētdien, 8. februārī atradīsies uz piebraucamā ceļa Kalvenē.

06.02.2015

Šodien plkst. 16:15 ar kvalifikācijas posmu un 20:00 ar ceremoniālo atklāšanas pasākumu, Liepājā sāksies trīs dienas garās sacensības Rally Liepāja, kas vienlaicīgi būs gan FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ), gan ERČ Junioru čempionāta, gan arī Latvijas rallija čempionāta divi posmi. Rallija ātrumposmi paredzēti brīvdienās – sestdien un svētdien, pēc kuru finiša Liepājas Rožu laukumā paredzēta svinīgā apbalvošanas ceremonija.

05.02.2015

Šodien publicēts sacensību vadītāja biļetens Nr.2, ar kuru noteikts, ka nepiemērotu laikapstākļu dēļ tiek atcelts Rally Liepāja noslēdzošais ātrumposms SS12, kura norise Liepājas pilsētā bija paredzēta svētdien, 8. februārī, plkst. 16:00. Vienlaicīgi tiek mainīts arī sacensību podium-finišs, kas pārcelts uz plkst. 15:30.

04.02.2015

Piektdien, 6. februārī, plkst. 20.00 Rožu laukumā tiks atklāts FIA Eiropas rallija čempionāta ziemas posms Rally Liepāja. Ikvienam atklāšanas pasākuma apmeklētājam būs unikāla iespēja saņemt autosportistu autogrāfus uz īpaši sagatavotām kartītēm.

03.02.2015

Tikko atgriezies no WRC Montekarlo posma ar izcīnītu otro vieta ieskaites klasē, Peugeot Rally Academy braucējs Kreigs Brīns atgriežas Eiropas Rallija Čempionātā (ERČ), kur šīs nedēļas nogalē (6. – 8. februārī) startēs Rally Liepāja. Iepriekšējos divus gados šeit finišējis labāko trijniekā ar Peugeot 207 S2000, Kreigs ar savu stūrmani, Skotu Mārtinu, centīsies izcīnīt karjeras otro ERČ uzvaru pie Peugeot 208 T16 stūres.

03.02.2015

Kajetans Kajetanovičs un Jareks Barans – 2015. gada sezonas pirmā posma uzvarētāji – jau atkal būs gatavi cīnīties ar FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) ātrākajām ekipāžām sezonas nākamjā rallijā, kas norisināsies februāra pirmajā nedēļas nogalē. Pēc iespaidīgas uzvaras Austrijas posmā, kurā izcīnīja maksimālo iespējamo punktu skaitu, LOTOS Rally Team ieradīsies Rally LiepājaERČ līderi. Pateicoties pārliecinošam sniegumam, uzvarot 17 (no 18) ātrumposmos, “Kajto” ir šībrīža ERČ kopvērtējuma līderis. FIA ERČ Ice Master ieskaitē, dodoties uz otro un pēdējo šīs ieskaites ralliju Liepājā, poļu braucējs ir iekrājis 76 punktu pārsvaru.

31.01.2015

Nākamās nedēļas nogalē Latvijas sniega un ledus klātajos ceļos notiks FIA Eiropas rallija čempionāta otrais posms Rally Liepāja, kuram pieteikusies 51 ekipāža no 20 valstīm.

30.01.2015

Sports Racing Technologies (SRT) komanda šogad plāno aizvadīt visus Eiropas rallija čempionāta junioru ieskaites posmus un cīnīties par augstākā kaluma godalgām sezonas kopvērtējumā. Nākamās nedēļas nogalē notiekošajā Rally Liepāja komandas izvirzītie mērķi ir visaugstākie – cīnīties par uzvaru.

27.01.2015

Otrdien, 27. janvārī, visā Latvijā pārdošanā nonāks žurnāla TopGear Latvija februāra numurs, kas lasītājiem piedāvās Rally Liepāja ceļvedi.

26.01.2015

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) ziemas posmam Rally Liepāja pieteikusies 51 ekipāža, kuru dalībnieki pārstāvēs 20 dažādas valstis. Rally Liepāja dalībnieku skaita ziņā visplašāk pārstāvētā valsts būs Polija – pieteikušās 10 ekipāžas, kam seko Latvija ar 8, kā arī Čehija un Krievija, kuru rallija godu aizstāvēs pa piecām ekipāžām. Rally Liepāja, kas norisināsies no 6. līdz 8. februārim Liepājas un Kuldīgas novados, būs arī pirmais ERČ Junioru čempionāta posms, kam pieteikušās 15 ekipāžas. Starp tām arī Grjazins/ Lebediks un Sirmacis/ Šimins, kuri ar Sports Racing Technologies sagatavotām automašīnās uzsāks cīņu ar citu Eiropas valstu talantīgākajiem rallija jauniešiem.

25.01.2015

Liepāja – pilsēta Latvijas rietumos, līdzās Baltijas jūrai - īpaši ziemas laikā ir zināma kā viena no visskaistāk rotātajām pilsētām Latvijā. Paceļot acis uz augšu pilsētas centrālajā ielā, manīsi baltākās sniegpārslu mežģīnes, un līdzās pasakainajiem svētku rotājumiem ikviens atcerēsies bērnības piparkūku garšu un no jauna noticēs svētku brīnumu esamībai. Unikālās stinšu makšķernieku gaismiņas uz aizsalušā kanāla rada īsti maģisku sajūtu.

09.01.2015

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrā posma Rally Liepāja rīkotāji saņēmuši oficiālus pieteikumus no 21 ekipāžas, tajā skaitā arī no Peugeot Rally Academy, kas pieteikusi īru Kreigu Brīnu un portugāli Djogu Gagu. Liepājā startēs arī FIA ERČ sezonas pirmā posma uzvarētājs, Lotos Rally Team pilots, polis Kajetans Kajetanovičš. Starp dalībniekiem būs arī vairāki Latvijas rallija meistari, tajā skaitā arī 2014. gada Latvijas rallija čempions Jānis Vorobjovs. Dalībnieku pieteikumu pieņemšana noslēgsies 22. janvārī, bet sacensības norisināsies no 6. līdz 8. februārī Liepājas un Kuldīgas novados.

26.12.2014

2014. gada sezona tikko noslēgusies, bet Peugeot Rally Academy jau skatās 2015. gada virzienā, kad trasē dosies ar 208 T16 un 208 R2 automašīnām. Savas pastāvēšanas trešajā gadā komandā būs trīs braucēji, tajā skaitā komandas līderis Kreigs Brīns no Īrijas, kurš Liepāja startēs trešo reizi.

19.12.2014

FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) organizators, Eurosport Events, sadarbībā ar vairākiem partneriem ir izveidojis naudas balvu fondu par ko cīnīties dalībniekiem, kuri čempionātā piedalās bez autoražotāju atbalsta.

18.12.2014

Jēkabpilietis Reinis Nitišs, kurš savu debijas sezonu pasaules rallijkrosa čempionāta Supercar klasē noslēdza ar kopvērtējumā izcīnītu trešo vietu, startēs Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja. Reinis sacensībās piedalīsies ar Latvijas rallija komandas Sports Racing Technologies sagatavotu Ford Fiesta R2 automašīnu. Nitiša treneris un stūrmanis būs divkārtējais Latvijas rallija čempions Māris Neikšāns.

17.12.2014

Trīskārtējais Latvijas rallija R2 klases čempions Ralfs Sirmacis nākamgad "SRT" komandas sastāvā startēs Eiropas rallija čempionātā (ERČ), pārstāvot Latviju junioru ieskaitē 2WD klasē, otrdien atklāja pilots.

08.12.2014

Sešās tirdzniecības vietās Latvijā šodien uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta ziemas posmu Rally Liepāja ieejas karšu tirdzniecība. Vienas ieejas kartes cena iepriekšpārdošanā, līdz šī gada 31. decembrim, noteikta 18,00 eiro apmērā. Sākot ar 2015. gada 1. janvāri, ieejas kartes cena būs 25,00 eiro.

28.11.2014

Eiropas rallija čempionāta (ERČ) 2014.gada sezonas lielākais atklājums atkal bija Baltijas valstis, kas pierādīja, ka šeit zina, kā jārīko sacensības, uzskata ERČ menedžeris Žans-Pjērs Nikolā, kurš šonedēļ ieradās Latvijā, lai pārbaudītu nākamā gada Rally Liepāja trasi.

25.11.2014

Trešo gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) ziemas posms Rally Liepāja, kas nākamgad tiks rīkots no 6. līdz 8. februārim Kurzemes ceļos. Paredzēts, ka Rally Liepāja tiks iekļauts arī Latvijas rallija čempionātā kalendārā. Plānots, ka par uzvaru Rally Liepāja 2015. gadā autosportistiem būs jācīnās ne vien Liepājas un Kuldīgas apkārtnes viltīgajos un tehniski sarežģītajos ātrumposmos, bet arī, neierasti ziemas rallijam, paredzēts pilsētas ātrumposms Liepājā.

04.02.2014

Vasilija Grjazina (Vasily Gryazin) izcilais sniegums un iegūtā otrā vieta 2014. gada FIA Eiropas rallija čempionāta otrajā posmā Rally Liepāja, nodrošināja jaunajam krievu pilotam prestižo Kolina Makreja balvu Colin McRae ERC Flat Out Trophy.

03.02.2014

Svētdien, 2014. gada 2. februārī ar Škoda Motorsport uzvaru noslēdzās FIA Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrais posms Rally Liepāja. Par uzvarētāju kļuva somu ekipāža Esapeka Lapi/ Jane Ferms (Škoda Fabia S2000), pārsvaru pār tuvāko sekotāju Vasīliju Grjazinu (Ford Fiesta S2000) nostiprināja vien rallija noslēdzošajos ātrumposmos. Trešajā vietā finišēja Peugeot Rally Academy ekipāža Kreigs Brīns/ Skots Martins (Peugeot 207 S2000).