ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
Žurnāls TopGear Latvija piedāvā Rally Liepāja ceļvedi
27.01.2015

Otrdien, 27. janvārī, visā Latvijā pārdošanā nonāks žurnāla TopGear Latvija februāra numurs, kas lasītājiem piedāvās Rally Liepāja ceļvedi.

- TopGear Latvija (Publicitātes foto)

TopGear Latvija sadarbībā ar rallija organizatoriem saviem pastāvīgajiem lasītājiem un visiem rallija līdzjutējiem sagatavojis ērti lietojamu (žurnāls lasāms no abām pusēm) ceļvedi, kurā atrodamas Rally Liepāja ātrumposmu kartes, skatpunktu apraksti, GPS koordinātas, katra skatpunkta trases rallija stenogrammas pieraksts, turklāt visa šī informācija lasāma latviešu un angļu valodā.

Skatītāju ceļvedis papildināts ar nozīmīgāko faktu infografiku, gaidāmo batāliju aprakstiem, ieskatu pašmāju komandā SRT, pirmā brauciena iespaidiem ar jauno Peugeot 208 R2 un ekskluzīvu vizīti pie vienas no pasaules vadošajām komandām M-Sport un tās vadītāja Malkolma Vilsona.

„Ātrums, motori un sportiskais azarts raksturo gan Rally Liepāja, gan TopGear, tādēļ tikai pašsaprotami, ka jau trešo gadu mēs strādājam roku rokā, lai ļautu visiem autosporta faniem vēl labāk izbaudīt šo vērienīgo pasākumu,” saka Ilmārs Līkums, žurnāla TopGear Latvija galvenais redaktors.

Žurnāla februāra numurā lasītājus gaida arī pasaules iekārojamāko hiperauto trio tests – Ferrari LaFerrari pret McLaren P1 un Porsche 918, Paula Timrota stāsts par lietota Subaru iegādi, Džeimsa Bonda jaunais auto, Džeremija Klārksona prātojumi par ralliju, Ričards Hamonds ar klasiko Audi RS4 un daudzi citi interesanti raksti.