ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
Pēc SS3: Rally Liepāja vadībā izvirzās Brīns / Martins
07.02.2015

Pēc pirmajiem trim Rally Liepāja ātrumposmiem vadībā izvirzījusies ekipāža Kreigs Brīns / Skots Martins (Peugeot 208 T16), savukārt viens no sacensību līderiem Aleksejs Lukjaņuks / Jevhens Červoņenko (Ford Fiesta R5) uzvarēja pirmo ātrumposmu, taču jau nākamajā ātrumposmā viņi pieļāva kļūdu, nobrauca no ceļa un bija spiesti izstāties no rallija.

- Craig Breen / Scott Martin, Rally Liepāja 2015 (©FIAERC.COM)

Mainīgais ceļu segums un īslaicīgie nokrišņi, braukšanas apstākļus šodien padarīja krietni sarežģītus un braucējiem vajadzēja rādīt visu savu meistarību, lai nobrauktu līdz finišam. “Katrs līkums ir kā nerimtīga cīņa, un nekad nezini, kāds ceļa segums Tevi sagaidīs nākamajā līkumā, tāpēc sasniegtais rezultāts ir ļoti labs. Pagaidām braucam bez lieka riska, un ar rezultātu esmu ļoti apmierināts,” sacīja Brīns.

ERČ Junioru ieskaitē vadībā izvirzījies Emīls Bergkvists, savukārt labākais no Latvijas sportistiem ir Vasilijs Grjazins (Peugeot 208 R2), kurš pagaidām ierindojas sestajā vietā junioru ieskaitē.

Latvijas rallija čempionāta 2. posma vadībā pēc aizvadītiem trīs ātrumposmiem atrodas igauņu braucējs Sīms Plangi (Mitsubishi Lancer Evo X).

Visi rezultāti pieejami šeit: autorally.lv.