ERČ partneri:
Rallija radio:
Seko mums:
Aktuāli
Latviešu ekipāžas kāpina tempu Rally Liepāja otrajā dienā
08.02.2015

Pēc Rally Liepāja otrās dienas pirmajiem trīs ātrumposmiem pārliecinošā sacensību vadībā joprojām atrodas Kreigs Brīns / Skots Mārtins (Peugeot 208 T16), taču tempu kāpinājušas latviešu ekipāžas, un starp trīs ātrākajiem ielauzies Jānis Vorobjovs / Andris Mālnieks (Mitsubishi Lancer Evolution X).

- Jānis Vorobjovs / Andris Mālnieks, Rally Liepāja 2015 (©FIAERC.COM)

Stabilā 2. vietā atrodas igauņi Sīms Plangi / Mareks Sarapū (Mitsubishi Lancer Evolution X), taču par pēdējo vietu uz goda pjedestāla gaidāma saspringta cīņa, jo Dominīks Butvils / Kamils Hellers (Subaru Impreza STI) un Mārtiņš Svilis / Ivo Pūķis (Mitsubishi Lancer Evolution X) pēc astoņiem ātrumposmiem uzrādījuši identisku laiku un no Vorobjova atpaliek vien 13,9 sekundes.

Spraigas cīņas par uzvaru norit arī ERČ Junioru čempionātā, kur vadībā atrodas Bergkvists / Šēberjs (Opel Adam R2), no kuriem tikai 5,4 sekundes atpaliek Reklanns / Oldridžs (Peugeot 208 R2), bet trešajā vietā šobrīd latvieši Sirmacis / Šimins (Peugeot 208 R2), kuri uzrādījā ātrāko laiku vienā no dienas pirmajiem trim ātrumposmiem un no līdera atpaliek 27,0 sekundes.